CREPE – KREP

Crepe çok eski bir gelenek, bir tradisyon, ekmek neslinden mayalanmamış bir hamur.

Un, süt, yumurta, yağ, tuz, şeker gibi malzemelerin çok zengin ve lezzetli bir karışımı, bir doğa ürünü. Doğa ürünü olarak sağlık ve şans getirdiğine inanıldığı kutsal kitaplarda yer almış ve kutlamaların gözde bir ikramı olmuştur. Paganizm ile sıkı bağı olan Hıristiyanlıkla batı medeniyetlerine taşınmıştır. Günümüzde bütün geleneksel mutfaklarda bulunan crepe çeşitlilikte ve lezzette gelişmiş Fransız ve Çin mutfaklarında yıllardır yerini korumaktadır.

Crepe, hamuru, hazırlanması ve pişirilmesi ile anneden kızına aktarılan bir heyecan, bir maharet ve lezzet sanatı olarak günümüze taşınmıştır. Zaten, günümüze kadar başarı ile gelmesinin sırrı da burada yatmaktadır.

CREPERIE – KREPÇİ

Günümüzde artık bu lezzet, evlerin ve ailelerin dışına taşmış, müteşebbislere yeni bir sektör ve dal olarak fırsat olmuştur. CREPERIE denilen, özellikle crepe yapıp satan restoranlar dünyanın pek çok ülkesinde piyasada yerlerini almışlardır.

Şimdi biz de ülkemizde (tescilli marka) CREPERIElerle BAĞDAT CADDESİ-CADDEBOSTAN, CITY'S NİŞANTAŞI, BİZİM TEPE-ULUS, MİLTA MARİNA- BODRUM’da bu geleneksel tadı ülkemize taşımış bulunmaktayız. Bu lezzeti en doğal ve otantik formülü ile hazırlayıp, yurdumuzun taptaze ürünleri ile zenginleştirerek, tatlı ve tuzlu formülleri ile sunmaktayız. Crepe’ler, Creperie’lerimizde gözlerinizin önünde anında pişirilip hazırlanmaktadır. Zengin tatlı ve tuzlu ürün yelpazemizde 20'den fazla seçenek her an sıcak sıcak, misafirlerimiz için hazır beklemektedir.

Creperielerimizde damak tadınıza uygun mutlaka bir Crepe bulacaksınız.

CREPERIE® (Creperie) 10.04.1989 tarih ve 110885 sayı ile T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca tescilli bir markadır.

Bu marka ve logo, müşterilerine sunduğu değişmez üstün lezzet, kalite ve hizmetin garantisi olarak iyi korunmalıdır.

BİRDİNÇ GIDA TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1. VİZYONUMUZ:
Globalleşen dünyada çağımızın getirdiği teknolojik gelişmeleri, çağdaş yaşama taşıyarak, hizmetinde olduğumuz her yaş ve cinsten (genç/yaşlı, kadı/erkek) misafirlerimizin beklentilerini karşılayabilmek, güvenlerini kazanarak en iyi hizmet ve lezzeti sunabilmek.

2. MİSYONUMUZ:
Profesyonel hizmet anlayışımız ile ekip ruhunun getirdiği sinerjiden yararlanarak en üst düzey insan ilişkilerini kurup, mesleki becerilerimiz ışığı altında müşterilerimizin her türlü lezzet ve hizmet beklentilerini çözüp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

3. İLKELERİMİZ
• İnsani değerleri ön planda tutmak (hijyen, temizlik ve düzene azami özeni göstermek),
• Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
• Profesyonelce hizmet vermek,
• Dürüstlük ilkesine sadık kalmak


ŞUBELERİMİZ


BİZİM TEPE / ULUS:
Robert Kolej Mezunlar Derneği Lokali, İstanbul’un en itibarlı ve merkezi semti Ulus’ta. Yemyeşil ağaçların çevrelediği yüzme havuzu ile adeta bir zümrüt taşlı yüzük.. Açık ve kapalı alanlarda Restaurant, Bar ve Cafe üniteleri ile büyük bir kompleks.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

BAĞDAT CADDESİ / CADDEBOSTAN:
Caddebostan'da yürüyen, koşan, alışverişi seven herkesin soluklanabilecekleri, dostları ile buluşabilecekleri, başta Tatlı ve Tuzlu Crepe çeşitleri olmak üzere, Sabah Kahvaltısı, Öğlen Özel Menusu, Akşam Yemeği ve Bar Servisi alarak her türlü yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri şık ve huzurlu bir ortam, cici bir Fransız.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

CİTY'S / NİŞANTAŞI:
İstanbul'un en itibarlı alışveriş semti Nişantaşı City's Alışveriş Merkezi 4. katında butik bir FRANSIZ CAFE BAR. Rahat oturma düzeni, beyaz deri koltuk donanımı ile misafirlerine huzurlu bir ortam sunmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

MİLTA MARİNA / BODRUM:
Bodrum’un en yeni ve prestijli Alışveriş Merkezi Milta Marina’da Bodrum Kalesi’ne bakan bir Fransız Cafe Bar ve Restaurant. Teras, Bahçe ve Kapalı alanı ile yaz kış hizmet vermekte. Bodrum’u ziyaret edenlerin buluşma mekanı.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

® Creperie Tescilli Markadır. Web Site Copyright © Creperie. Tüm hakları saklıdır.Designed By: OrBiT
   
Bizim Tepe - Ulus - Creperie hakkında detaylı bilgi için tıklayınız... Milta Marina - Bodrum Creperie hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız... Bağdat Caddesi - Caddebostan - Creperie hakkında detaylı bilgi için tıklayınız... City's - Nişantaşı - Creperie hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...