Creperie Restaurant-Bar

İstanbul’un en merkezi ve itibarlı semti Ulus’ta Robert Kolej Mezunlar Derneği Lokali. Yemyeşil ağaçların çevrelediği yüzme havuzu ile açık ve kapalı alanlarda Restaurant, Bar ve Cafe ünitelerini barındıran büyük bir kompleks.

Haftanın her günü açık, sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri sunan şık ve renkli bir lokal. Zengin menüsünde İtalyan ve Fransız mutfak lezzetleri, günlük balıkları, salata çeşitleri, ızgara et ve tavuk seçenekleri, tatlı ve meyve tabakları sunulmaktadır. Pazar sabahları brunch keyfi.. Ferah restaurant bölümünde turkuaz renkli havuz manzarasına karşı tercihlerinizin tadını çıkartabileceğiniz eşsiz bir mekan. Diskoteğimizin huzurlu melodileri bu ortama ayrı bir keyif katmaktadır.

Cafe bölümümüzde, şömine başında crepe’ler, günlük pastalar, aromalı aromasız çay ve kahveler, taze taze sıkılmış meyve suları günün her saatinde hazır bulunmaktadır.

Bar bölümü, ister “ Happy Hour” larda ister Kokteyl Parti seçenekleri sunabilen tam bir English Pub konumundadır. Salı geleneksel bar akşamlarında açık büfe ve canlı müzik...


İç ve dış mekanlarımız, ala carte servisimize ilaveten, özel partiler, ziyafet ve kutlamalar, nişan ve düğünler, doğum günü partileri, seminer ve eğitim toplantıları için ayrı ayrı değerlendirilebilir.

AÇIK HAVA HAVUZ BAŞI:
Yaz akşam davetleri için serin ve ideal bir mekan… 500 kişi oturmalı, 1000 kişi ayakta ziyafet, düğün, organizasyon kapasiteli havuz başı. Ayrıca Anfi Bar ve Cafe olarak her türlü organizasyona cevap verebilecek açık mekanlar.

KAPALI BÖLÜM RESTAURANT:
Kış davetleriniz için, 300 kişi oturmalı, 500 kişi ayakta ziyafet kapasiteli, havuz manzaralı, şömine, English Pub, Sahne, Dans Pisti ve mükemmel iç dekoru ile, iş, eğlence, ziyafet ve düğün organizasyonları için ideal bir mekan.

SEMİNER SALONLARI:

ORTA KAT SALON:
150 kişiye kadar tiyatro düzeni, 50-60 kişilik masalı çalışma düzeni ile perde, projeksiyon makinesı vs. ile şirket ve eğitim kurumlarının günlük, haftalık ihtiyaçlarını karşılayabilen, çay,kahve ve yemek büfesi içeren ısıtma ve soğutma üniteleri olan bir toplantı salonudur.

ÜST KAT SALON (ÇATI):
40 kişiye kadar tiyatro düzeni, 20 kişiye kadar masalı çalışma düzeni kurulabilecek her türlü ekipmanı büfe düzeni olan bir toplantı salonudur.

BİZİM TEPE ile ilgili daha fazla görsel için fotoğraf galerisini tıklayınız.

Bizimtepe Etkinlik Duyurusu için tıklayınız.

® Creperie Tescilli Markadır. Web Site Copyright © Creperie. Tüm hakları saklıdır.Designed By: OrBiT